Ekipman Kiralama Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı

Makine, Ekipman, Ev Bakım Araçları, Karavan dahil Her Türlü Araç/Ekipman Kiralayan Şirketler
Ekipman Kiralama Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı
Ekipman Kiralama Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı

Yüklenici ve inşaatçılar için makine parkı ve ekipmanı veya ev bakım araçları, karavan dahil olmak üzere her türlü ekipman kiralayan şirketler için Ananokta online randevu sistemi etkin ve hesaplı çözümler sunuyor.

Rezervasyonlarınızın durumunu gerçek zamanlı olarak her yerden kontrol edebilir, hızlı ve rahat bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı dostu arayüzü, müşterileriniz için rezervasyon sürecini hızlı ve keyifli bir deneyim haline getirecektir. 

Ananokta, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin gerekli ekipmanı hızlı bir şekilde rezerve etmesine olanak tanır. Gerektiğinde rezervasyona ek veri ekleyebilir, ödemesini önceden alabilirsiniz. Rezervasyonla ilgili tüm bilgileri MS Excel'e aktarabilir ve farklı raporlarda kullanabilirsiniz.

Ananokta’nın otomatik takip mekanizmaları, e-posta ve SMS ile etkin hatırlatmaları sayesinde müşterilerinizin randevu katılımlarını artırıp, geç kalmaların azalmasını sağlayabilirsiniz. İlave olarak, iptal olan rezervasyonları yedek liste ile otomatik doldurabilirsiniz.

Müşterilerinize ve çalışanlarınıza rezervasyonlarını her an herhangi bir cihazdan alma ve yönetme olanağı vererek herkesin verimliliğini artırın. Meşgul veya yanıtlanamayan telefonlar, atlanan e-postalar nedeniyle boş kalan rezervasyonlara ve sıralarda uzun bekleyişlere son vererek daha memnun müşterilere sahip olun. Rezervasyon yönetimi için fazla zaman ve kaynak harcamaya Ananokta yazılımı ile son verin, kara geçin.

Güçlü ve kapsamlı özelliklerinin yanında uygun fiyatlarıyla Ananokta, pek çok kiralık ekipman işletmesi için en uygun online rezervasyon ve planlama çözümünü sunmaktadır:

  • Spor malzemeleri kiralama
  • Müzik Stüdyosu/Odası kiralama
  • Müzik aleti kiralama
  • Bisiklet kiralama
  • Araç kiralama
  • Mobilya kiralama
  • Fotoğraf çekme ekipmanı kiralama
  • Elinizdeki diğer herhangi bir eşya, nesne veya yerin kiralanması

Siz de Ananokta online randevu sistemini kullanmaya hemen başlayın, yeni müşteriler kazanın ve daha çok kazanın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.