Etkinlik Yönetim Planlama ve Rezervasyon Yazılımı

Konser, Festival Düzenleyenler, Organizatörler, Sergi Salonları, Müzeler, Konferans ve Seminer Salonu Kiralayanlar, Kurumsal Organizasyon Firmaları
Etkinlik Yönetim Planlama ve Rezervasyon Yazılımı
Etkinlik Yönetim Planlama ve Rezervasyon Yazılımı

İster yüz yüze ister online etkinlikler düzenleyin, Ananokta online randevu sistemi tüm organizasyon ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde yönetebileceğiniz kapsamlı çözümler sunuyor.

Ananokta ile konserden festivale, sergiden ören yeri ve müze ziyaretlerine, atölye çalışmalarından çalıştaylara kadar eğlence, sosyal veya eğitim amaçlı tüm etkinliklerinizi yönetin. Hatta Ananokta online randevu sistemi ile farklı yerlerdeki etkinliklerinizi de aynı kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Organizasyon firmaları, sergi salonları, müze ve ören yerleri, kurumlar Ananokta ile sınıfının en iyi etkinlik planlama ve yönetim sistemini edinirken, aynı zamanda işleri ve çalışanlarını her yerden yönetebilecekleri harika araçlara da sahip oluyor.

Ananokta yazılımının etkin hatırlatma ve iptal kuralları ile etkinliklerinizin dolu olmasını sağlayın, geç kalmaları azaltın. Otomatik çalışan Yedek Liste ile iptallerin yerini kolayca doldurun.

Ananokta’daki alanınızı web siteniz olarak da kullanarak görünürlüğünüzü arttırın ve yeni müşterilere kolayca ulaşın.

Sponsorluk alın, ödemeleri online tahsil edin, etkinliklerinizi sosyal medya hesaplarınız ile kolayca paylaşın, müşterilerinizin ileti ve isteklerini her yerden takip edin, yanıtlayın.

Profesyonel hizmet sunan organizasyon firmaları veya etkinlik düzenlemek isteyen tüm kuruluşların ihtiyaçlarını Ananokta kapsamlı çözümleri ve uygun fiyatları ile karşılamakta.

İster tek başınıza ister profesyonel bir ekip ile hizmet verin, Ananokta online randevu sistemi ile yalnızca etkinliklerinizi değil işinizi de her yerden 7/24 kolayca yönetin. Siz de hemen Ananokta ailesine katılarak giderlerinizi azaltın, yeni müşteriler kazanın, gelirlerinizi artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.