Profesyonel Hizmetler Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı

Avukatlar, Danışmanlar, Mimarlar, Mühendisler, Muhasebeciler, Mali Müşavirler, Vergi Denetmenleri
Profesyonel Hizmetler Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı
Profesyonel Hizmetler Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı

Hukuk, mimarlık, yönetim danışmanlığı, müşavirlik veya bilgi teknolojileri gibi özel uzmanlık gerektiren alanlarda hizmet veren profesyonel meslek sahipleri, zamanlarını yönetebilmek için iyi planlama yapmak durumundadır. Bu yüzden çoğu profesyonel meslek sahibi bir ya da daha fazla asistan ile çalışmaktadır. Buna rağmen yoğun iş temposu ve insan faktörü nedeniyle hatalar yaşanmaktadır.

Ananokta online randevu sistemi ile randevu takip ve yönetimini, siz, çalışanlarınız ve müşterileriniz için kolaylaştırarak tam ve etkili çözümler sunmaktayız. Avukat, Mimar, Mühendis, Mali Müşavir, Muhasebe, Yönetim Danışmanı gibi profesyonel meslek sahipleri, Ananokta ile sınıfının en iyi randevu takip ve planlama yazılımını edinirken, aynı zamanda iş ve çalışanlarını her yerden yönetebilecekleri harika araçlara da sahip oluyor.

Siz de bize katılarak yeni müşterilere kolayca ulaşın. Hatta Ananokta’daki alanınızı web siteniz olarak kullanın, giderlerinizi daha da azaltın. Alacaklarınızın takibini otomatikleştirin.

Otomatik çalışan Yedek Liste, hatırlatma ve iptal kuralları ile randevu atlama ve geç kalmaları azaltın. İsterseniz hizmetlerinizi ön ödemeli olarak sunun. Her zaman gerçek randevularınız olduğundan emin olun.

Eğitimden danışmanlığa tüm etkinliklerinizi yönetin, online ödeme alın, sosyal medya hesaplarınız ile kolayca paylaşın, sponsorluk alın, müşterilerinizin ileti ve isteklerini her yerden takip edin, yanıtlayın. Ananokta’daki gelişmiş randevu ve etkinlik yönetim programıyla birlikte işinizi yönetebileceğiniz bunlar gibi daha pek çok harika araca sahip olursunuz.

Ananokta yazılımı ile randevu oluşturmayı yalnızca siz veya asistanınız yapmak durumunda da değil. Müşterilerinize de online olarak kolay randevu planlama olanağı sunun. Mobil, tablet veya bilgisayar gibi tüm cihaz tipleri ile müşterileriniz de randevularını kolaylıkla alıp yönetebilirler.

Ananokta, profesyonel hizmet sunan meslek sahipleri ve firmaların ihtiyaçlarını kapsamlı çözümleri ve uygun fiyatları ile karşılamakta. Siz de ister tek başınıza ister profesyonel bir ekip ile hizmet verin, Ananokta ile yalnızca randevularınızı değil işinizi de her yerden 7/24 kolayca yönetin.

Siz de hemen Ananokta ailesine katılarak giderlerinizi azaltın, yeni müşteriler kazanın, gelirlerinizi artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.