Sağlık Kurumları Randevu ve Hasta Takip Programı

Doktorlar, Diş Hekimleri, Fizik Tedavi Merkezleri, Psikiyatristler, Diyetisyenler, Veterinerler, Poliklinikler

Sağlık Kurumları Randevu ve Hasta Takip Programı
Sağlık Kurumları Randevu ve Hasta Takip Programı

Ananokta online randevu sistemi ile hasta takip programı ve daha fazlasına bir arada sahip olun. Doktorlar, diş hekimleri, diyetisyenler, çalışanlar ve cihazlar gibi tüm kaynaklarınızı kolayca yönetin.

Örneğin, Ananokta online randevu yazılımını diş hekimi randevu programı olarak kullanırken, diş hekimi, asistan, koltuk gibi birden fazla kaynağın dahil edilmesi gereken karmaşık randevuları bile sorunsuz ve hızlı şekilde planlayın.

Hastalarınız ve danışanlarınızla ilgili tüm kayıtlara, geçmiş tedavi sonuçlarına, raporlara ve görüntülere kolayca ulaşın. Sonuçları isterseniz hastalarınız ile online olarak paylaşın.

Ananokta online randevu sistemi ile siz veya hastalarınız, herhangi bir cihazdan 7/24 randevu oluşturun, değişiklik yapın, iptal edin.

Covid-19 tedbirleri kapsamında hastalarınızdan HES kodu bilgisini online randevu oluştururken alın. Hastalarınızın randevuya katılabilecek olduğundan randevu onay sistemi ile emin olun.

Kapasitenizi kolayca yöneterek hastalarınızın yoğunluk endişelerini giderin, konfor ve güven sunun.

Tekrarlayan randevu süreçleri sayesinde bireysel ve grup tedavi seanslarını kolayca yönetin.

Ananokta’yı muayenehane, klinik, hastane, fizik tedavi merkezi, poliklinik gibi tüm sağlık işletmeleriniz için kullanabilirsiniz. Hatta farklı illerde olsa bile birden fazla kliniğinizi de aynı kolaylıkla yönetin.

Ananokta’nın size sundukları bu kadar da değil. Platformumuz sayesinde yeni hastalara kolayca ulaşın. Online randevu sistemimizi web siteniz olarak kullanın, masraflarınızı daha da azaltın.

Ananokta size sağlık merkezinizi yönetmek için kullanımı kolay, çok yönlü ve bütünleşik bir çözüm sunmakta. Ananokta online randevu sistemini kullanmaya hemen başlayarak siz işinize odaklanın, daha çok kazanın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.