Belediyeler, Kamu ve Diğer Kurumlar için Online Randevu Sistemi

Belediyeler, Kamu Kurumları, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar
Belediyeler, Kamu ve Diğer Kurumlar için Online Randevu Sistemi
Belediyeler, Kamu ve Diğer Kurumlar için Online Randevu Sistemi

Gerek kamu hizmeti veren kuruluşlar gerek özel sektör kurumları için kaynak planlama, yönetim ve takibi son derece önemlidir. Sunulan hizmetlere kolay erişim sayesinde hizmet alanların memnuniyeti artarken, izlenebilirlik ve ölçme ve değerlendirme sayesinde kurumlar, kaynaklarını denetleyerek verimliliklerini arttırabilir.

Ananokta online randevu sistemi ile belediyeler, kamu ya da özel sektörde faaliyet gösteren tüm kurumlar, hizmetlerinin randevu ile sunulması ve yönetimi noktasındaki ihtiyaçlarını kapsamlı çözümler ve uygun fiyatlar ile karşılamakta.

İster küçük bir beldede ister tüm Türkiye’de birden çok ekip ile hizmet verin, Ananokta yazılımı ile tüm randevularınızı, eğitimlerinizi, etkinlik ve kaynaklarınızı otomatik bir şekilde yönetin. Yalnızca randevularınızı değil işinizi de her yerden ve kolaylıkla 7/24 online yönetme olanağına kavuşun.

Ananokta’da gelişmiş bir randevu ve etkinlik yönetim programıyla birlikte ilgili insan kaynaklarınızı yönetebileceğiniz araçlara da sahip olursunuz. Ücretli veya ücretsiz etkinliklerinizden alacak takibine, online ödeme almaktan sosyal medya entegrasyonuna, sponsorluk almaktan vatandaşların ileti ve isteklerini takip etmeye pek çok araç ve fazlası elinizin altında.

Hizmet sunduğunuz vatandaşlar ya da müşterileriniz de Ananokta online randevu programı ile kolay randevu planlama olanağına kavuşuyor. Ananokta'nın etkin çözümü sayesinde, uygulama indirme ihtiyacı olmadan herkes randevularını mobil, tablet veya bilgisayar gibi tüm cihaz tipleri ile kolayca yönetebiliyor.

Covid-19 salgını sebebiyle teması en aza indirmek için kurumlarda artan online işlemleri Ananokta yazılımı ile kolayca planlayın. Yüz yüze görüşme gerektiren durumlarda HES kodunu online alın, zamandan kazanın.

İster e-posta ister SMS ile desteklenen otomatik hatırlatmalar, akıllı iptal kuralları, otomatik çalışan Yedek Liste ile randevu katılım ve doluluklarını artırın, geç kalmaları azaltın. Hizmetlerinizi daha çok kişiye kolayca sunun.

Sizi ve işinizi her yönüyle düşünen yazılımımız, güçlü ve kapsamlı özellikleri yanında kolay kullanımı ve hesaplı fiyatları ile eşsiz bir online randevu planlama ve yönetim programı sunmakta. 

Siz de hemen Ananokta ailesine katılarak giderlerinizi azaltın, hizmetlerinizden duyulan memnuniyeti ve gelirlerinizi artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.