Sizin başarınız bizim başarımızdır

Ananokta, hizmet tabanlı işletmeler ile müşterileri arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmış güçlü bir rezervasyon ve etkinlik yönetim platformudur.

Amacımız, müşterilerimizin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için erişilebilir, uygun fiyatlı, kullanımı kolay ancak güçlü araçlar sağlamaktır.

Nasıl başladık

Randevu alma ve yönetme süreçleri hem müşteriler hem iş yerleri için çeşitli zorluklar içermekte. Hele de farklı iş yerlerinden alınan randevular söz konusu olduğunda bu zorlukların daha da arttığını hepimiz tecrübe etmişizdir. Bu alandaki hazır çözümleri incelediğimizde ise, sıradan randevu ihtiyaçlarına bile etkili bir çözüm getirememeleri nedeniyle hayal kırıklığına uğradık.

2020 yılında, randevu planlamasıyla ilgili hepimizi etkileyen zorluk ve sorunlara karşı kapsamlı ve etkili çözümler sunmak üzere yola çıktık. Herkesin kolay randevu alabildiği, işletmelerin randevu takibi yanında iş yeri yönetim ihtiyaçlarını da karşıladığı bir uygulama geliştirmeyi hedefledik.

Bu hedefle, hem müşterilerin hem de işletmelerin çevrimiçi (online) randevu planlamasını kolaylaştıracak bir yazılım geliştirdik. Özellikle Covid-19 salgını ile daha da karmaşık hale gelen randevu takip ve yönetim sürecinde, tasarladığımız çözümlere ihtiyacın daha da arttığını gördük.

Ananokta ile müşterileriniz 7 gün, 24 saat online randevu alabilir, sunduğunuz her türlü ücretli veya ücretsiz aktiviteye katılabilir. Personelinizin zamanını, müşterilerinizin isteklerini telefon veya e-posta ile kayıt altına almaktan daha değerli işler için kullanabilirsiniz.

Takımımız

Ananokta, eMarket Design LLC. ve Altima Sistem ve Yazılım Teknolojileri Ltd. Şti. ortak kuruluşudur. Ekibimiz uzun yıllardır pek çok farklı alanda müşteri odaklı yazılım çözümleri geliştirmekte olan, her birisi alanında uzman ve yazılım sektöründe saygın isimlerden kuruludur.

Hedefimizin getirdiği büyük heyecan ve işbirliğimizin getirdiği sinerji ile, her zaman olduğu gibi sizleri ve ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarladığımız Hayatı Kolaylaştıran Uygulamalar sunuyor olacağız.

Sizleri de bu işbirliği ve heyecanımızın sonucunda ortaya çıkan uygulamaları keşfetmek üzere yolculuğumuza davet ediyoruz.


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.