Çalışana göre süre ve ücret ayarlama

Yeni başlayan, uzman veya profesör. Doğru planlama ve hesap takibi için hizmet süre ve ücretini çalışana göre kolayca ayarlayın, rahat edin.
Çalışana göre süre ve ücret ayarlama
Çalışana göre süre ve ücret ayarlama

Sunulan hizmetlerin süre ve ücretini hizmeti sunan kişinin deneyimi ve becerileri gibi nedenlerle çalışana göre belirlemek gerekebilir. Özellikle kişisel bakım, güzellik, sağlık ve benzeri sektörlerde bu ihtiyaç daha belirgin olmaktadır.

Örneğin, bir profesör doktor ile daha az deneyime sahip uzman bir doktorun muayene ücretleri farklı olabilir. Benzer şekilde çok tercih edilen bir fizyoterapistin ya da güzellik uzmanının verdiği hizmetin ücreti daha yüksek olabilir.

Ananokta online randevu programının bu benzersiz özelliği sayesinde, sunduğunuz hizmetlerin süresini ve ücretini çalışanlarınıza göre kolaylıkla ayarlayarak randevu planlamalarınızın ve hesaplarınızın doğru şekilde oluştuğundan emin olabilirsiniz.

Çalışanlarınız için farklı süre ve ücret tanımlamalarını en başta yapabileceğiniz gibi, bu bilgileri ihtiyaç duyduğunuzda değiştirmek de çok kolay.

Ananokta online randevu sistemi ile her zaman randevularınızı en doğru planlama ile oluşturun. Hizmetlerinizi ister aynı ister farklı ücretlerle ve sürelerle sunun, gelirlerinizi doğru hesaplayın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.