Eş zamanlı hizmet randevuları

Müşterilerinize aynı anda sunabileceğiniz hizmetleri kolayca planlayın. Aynı sürede daha çok hizmet sunarak işinizi daha verimli yönetin, karınızı artırın.
Eş zamanlı hizmet randevuları
Eş zamanlı hizmet randevuları

Güzellik ve sağlık sektörü başta olmak üzere bazı sektörlerde, hizmetlerinizin bir kısmını müşterileriniz veya hastalarınız için aynı zamana planlamayı tercih edebilirsiniz. Diş hekimleri ve klinikler ile güzellik merkezlerinde bu durum kimi işlemler için zorunluluk da olabilir.

Aynı ana randevu planlaması ile hem hizmetlerinizi toplamda daha kısa sürede tamamladığınız için müşterilerinizi memnun edersiniz, hem de bir sonraki zaman dilimine başka müşteri kabul ederek daha verimli ve karlı hale gelmiş olursunuz.

Ananokta online randevu sistemi ile eş zamanlı sunabileceğiniz hizmetlerinizi planlamak ve yönetmek çok kolay. Üstelik yalnızca Ananokta’da bulunan etkin kural yönetimleri sayesinde, eş zamanlı randevularınızı planlarken bile, tüm randevuların doğru planlandığından emin olabilirsiniz.

Böylece her gün akşam, randevuları kontrol ederek yeniden düzenlemek, müşterileri arayarak değişiklik bilgilendirmeleri yapmak gibi işlerle zaman kaybetmez, müşterilerinizi bu nedenlerle rahatsız etmezsiniz. Ananokta online randevu programı ile sunduğunuz hizmetlerin her zaman en doğru planlama ile oluştuğundan emin olabilirsiniz.

Siz de randevu planlamaları ve iş yerinizi yönetmek için Ananokta platformunu kullanın, karmaşık ve hataya açık işlemlerle uğraşmadan kendinize ve işinize daha çok zaman ayırın, rahat edin.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.