Fitness, Pilates, Yoga, Spor Merkezi Planlama ve Yönetim Yazılımı

Fitness Merkezleri, Pilates/Yoga Stüdyosu, Spor Salonu, Pilates Eğitmeni, Personal Trainee ve Spor Koçları
Fitness, Pilates, Yoga, Spor Merkezi Planlama ve Yönetim Yazılımı
Fitness, Pilates, Yoga, Spor Merkezi Planlama ve Yönetim Yazılımı

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için düzenli ve bilinçli spor yapmak artık hayatımızın vazgeçilmezlerinden. Tabii bu konuda bizlere en çok yardımcı olanlar fitness merkezi, pilates, yoga stüdyosu, spor salonu gibi profesyonel işletmeler.

Bir fitness merkezi, pilates stüdyosu veya yoga salonu açmak ve işletmek önemli miktarda yatırım, özveri ve emek gerektirmekte. Müşterilerinizi ve çalışanlarınızı memnun etmek, işlerin sürekliliğini sağlamak için işinize adanma ve tutkulu olmanızın yanında organizasyon ve yönetim yeteneklerine de ihtiyaç duyarsınız.

Ananokta online randevu etkinlik ve yönetim platformu, spor ve fitness sektöründeki işletmelerin ihtiyaçlarını kapsamlı çözümleri ve uygun fiyatları ile karşılamakta. Ananokta çözümleri ile çalışan, cihaz, oda ve benzeri tüm kaynaklarınızı otomatik bir şekilde ve kolaylıkla 7/24 yönetme olanağına kavuşun. İsterseniz müşterileriniz de randevularını mobil, tablet veya bilgisayar gibi tüm cihaz tipleri ile online olarak yönetebilirler.

Covid-19 salgını ile birlikte daha da önem kazanan kapasite yönetiminizi Ananokta ile kolayca sağlayın. Pandemi tedbirleri kapsamında üyelerinizden HES kodu bilgisini online randevu oluştururken alın.

Otomatik çalışan Yedek Liste, hatırlatma ve iptal kuralları ile boş geçen saatler ve geç kalmaları azaltın. Üyelerinizin randevuya katılabilecek olduğundan emin olun. İsterseniz randevularınızı kredi/kontör ile ön ödemeli olarak sunun ve her zaman gerçek randevularınız olduğundan emin olun.

Sizi ve işinizi her yönüyle düşünen uygulamamız sayesinde platformumuzda yer alan farklı sektörlerden müşterilere ulaşma avantajından yararlanın. Diğer sektör müşterilerine de görünürlüğünüzü sağlayarak yeni müşteriler kazanın. Ananokta online randevu sistemi, güçlü ve kapsamlı özelliklerinin yanında kolay kullanımı ve hesaplı fiyatları ile eşsiz bir online randevu planlama yazılımı sunmakta.

Siz de hemen Ananokta ailesine katılarak yeni müşteriler kazanın, gelirlerinizi artırın, giderlerinizi azaltın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.