Güzellik Merkezi, Saç Tasarım ve Kişisel Bakım Randevu ve Yönetim Programı

Güzellik/Estetik Merkezleri, Kuaför-Berber Salonu, Cilt Bakım, Tırnak, Kaş-Kirpik Stüdyoları, Solaryum Merkezleri, Masaj ve Spa Salonları

Güzellik Merkezi, Saç Tasarım ve Kişisel Bakım Randevu ve Yönetim Programı
Güzellik Merkezi, Saç Tasarım ve Kişisel Bakım Randevu ve Yönetim Programı

Ananokta online randevu sistemi ile randevu takip programı ve daha fazlasına bir arada sahip olun. Çalışanlarınız, odalarınız ve cihazlar gibi tüm kaynaklarınızı kolayca yönetin. Hatta bırakın müşterileriniz de kendi randevularını kolayca oluştursun.

Covid-19 tedbirleri kapsamında kapasitenizi kolayca yöneterek müşterilerinizin yoğunluk endişelerini giderin. Onlara güven ve konfor sunun.

Müşterilerinizin HES kodunu online alın, zamandan kazanın. Randevu onay sistemi ile müşterinizin randevuya katılabilecek olduğundan emin olun.

Siz veya müşterileriniz, Ananokta online randevu sistemi ile internete eriştiğiniz her yerden randevularınızı 7/24 yönetin, değişiklik yapın, iptal edin. Seanslı tekrarlayan randevu süreçlerini kolayca yönetin. Ananokta ile siz ve çalışanlarınız işinize odaklanın, daha çok kazanın.

Ananokta online randevu yazılımını güzellik salonu programı olarak kullanırken, estetisyen, lazer epilasyon cihazı, asistan, oda gibi birden fazla kaynağın dahil edilmesi gereken karmaşık randevuları bile hızlı ve sorunsuz şekilde planlayın.

Ananokta online randevu programını estetik merkezi, solaryum, kuaför, berber salonu, lazer epilasyon gibi tüm kişisel bakım işletmelerinizde kullanın. Ananokta’nın esnek mimarisi sayesinde birden fazla, hatta farklı illerdeki işletmelerinizi bile tek yerden aynı kolaylıkla yönetin.

Ananokta’nın size sundukları bu kadar da değil. Platformumuz sayesinde yeni müşterilere kolayca ulaşarak firmanızı tanıtın, müşteri sayınızı ve gelirinizi artırın.

Güzellik merkezinizi veya salonunuzu yönetmek için kullanımı kolay, çok yönlü ve bütünleşik bir çözüm sunuyoruz. Ananokta online randevu sistemini isterseniz web siteniz olarak kullanarak giderlerinizi daha da azaltın.

Siz de Ananokta online randevu sistemini kullanmaya hemen başlayın, daha çok kazanın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.