7/24 online randevu planlama

Ananokta platformu ile siz ve müşterileriniz randevularınızı her yerden 7/24 yönetin. İşinize özel detaylı özellikler, şık tasarım, kullanımı kolay.
7/24 online randevu planlama
7/24 online randevu planlama

Ananokta online randevu sistemimiz ile randevularınızı ve işinizi internete eriştiğiniz her yerden 7/24 yönetin. Müşterilerinize veya hastalarınıza istedikleri zaman, ister bilgisayar ister tablet ister de mobilden online kolay randevu alma olanağı verin.

Hizmetlerinizi yüz yüze veya online olarak sunun. Dilerseniz online etkinlikler dilerseniz yüz yüze etkinlikler düzenleyin. Ananokta online randevu programının çok yönlü randevu planlama ve yönetim çözümleri ile işinizle ilgili ihtiyaç duyduklarınız her an elinizin altında. 

Randevu takip ve yönetimi için zaman ve kaynak harcamayın. Fazla/düşük sayıda randevu verme, sıralarda bekleyen müşteriler, atlanan notlar gibi randevu hatalarından kurtulun. İşinizi Ananokta'nın modern, güvenli ve etkin yazılımı ile her yerden sorunsuz yönetin.

Sunduklarımız bu kadarla da sınırlı değil. Ananokta online randevu etkinlik ve yönetim platformunda farklı sektörleri bir araya getirerek size yeni kapılar açıyoruz. Platformumuzu kullanarak yeni müşterilerinize/hastalarınıza kolayca ulaşın. Siz de bize katılın, hem yeni müşteriler kazanmaya başlayın hem de gelirinizi artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.