Kredi veya kontör ile randevu sunma

Hizmetleriniz için kredi veya kontör tanımlayarak randevularınızı ön ödemeli sunun. Böylece her zaman gerçek randevularınız olduğundan emin olun.
Kredi veya kontör ile randevu sunma
Kredi veya kontör ile randevu sunma

Sunduğunuz hizmetler için kredi tanımlayarak online randevu alma anından itibaren kontrolü elinize alın. Kaynaklarınızı gerçek randevulara ayırdığınızdan emin olun. Bununla beraber, isterseniz bazı hizmetlerinizi veya deneme randevularını ücretsiz sunmaya devam edebilirsiniz.

Yalnızca bu kadar da değil. Ananokta online randevu ve yönetim platformunun kredi ile bütünleşik çalışan Cüzdan uygulaması ile tüm hizmet ve ürünlerinizi nakit ihtiyacı olmadan ve ön ödemeli sunun. Dilerseniz iş yerinizde nakit işlemleri kaldırarak kayıpların önüne geçerken gelir kontrolünü elinize alın. Diğer yandan, nakit işlemi azaltarak iş yerinizdeki hijyene katkı yapın.

Ananokta ile kredi veya kontörler için ödemeleri önceden alabilir ya da hizmet sonrası ödenmek üzere ödeme vadesi sunabilirsiniz. Alacaklarınızı Ananokta sizin için takip ederek nazikçe müşterilerinize ve size hatırlatır. Siz de Ananokta ile gelirinizi artırın ve işinizin tam kontrolüne sahip olmanın keyfini yaşayın.

Ananokta online randevu sisteminin sundukları bunlarla da sınırlı değil: İsterseniz cüzdana yüklemeyi yalnızca ön ödeme ile kabul edin, isterseniz ödül, hediye ve kupon uygulamaları yapın. İşinizi geliştirmek için Ananokta'nın sunduğu benzersiz özelliklerden yararlanmaya siz de hemen başlayın, kazancınızı artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.