Online etkinlikler ve yüz yüze etkinlikler

Hizmet ve etkinliklerinizi online veya yüz yüze sunun. Hatta daha iyisi, isterseniz bırakın müşterileriniz hangisini tercih ediyorsa onu seçsin.
Online etkinlikler ve yüz yüze etkinlikler
Online etkinlikler ve yüz yüze etkinlikler

İş yerleri her zaman günün değişen ihtiyaçlarına hızla uyum sağlamak durumunda. Örneğin, Covid-19 salgını sürecinde müşterilerinizin iş yerinize gelme endişeleri ya da resmi olarak belirlenen çeşitli kısıtlamalar olabilir.

Salgın sürecinde edinilen tecrübelerle hayat normale döndüğünde bile bazı durumlarda online hizmet sunmak avantajlı olabilir. Ananokta online randevu sisteminde hizmetlerinizi, etkinliklerinizi yüz yüze veya online olarak sunmak, hatta ikisini aynı anda uygulamak çok kolay.

Spor dersleri, doktor muayeneleri, veli görüşmeleri, veli toplantıları, konserler, kısacası tüm hizmet ve etkinliklerinizi Ananokta platformu ile online veya yüz yüze olarak sunabilirsiniz. Ayrıca isterseniz hangisini tercih edeceklerini müşterilerinize de bırakabilirsiniz. 

Ananokta platformu ile etkinliklerinizi online veya yüz yüze seçeneği ile sunabilme ve rahatlıkla yönetebilme konforuna erişmek için siz de Ananokta ailesine katılın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.