Ortak Ofisler için Toplantı Odaları, Çalışma Masası Online Rezervasyon Sistemi

Konferans Salonları, Toplantı Odaları Kiralayanlar, Rezervasyonla Çalışma Masası Kiralayanlar, Ortak Ofisler
Ortak Ofisler için Toplantı Odaları, Çalışma Masası Online Rezervasyon Sistemi
Ortak Ofisler için Toplantı Odaları, Çalışma Masası Online Rezervasyon Sistemi

Ortak ofis ve iş yerlerinde toplantı odası, çalışma masası, projeksiyon cihazı, konferans salonu gibi sınırlı tüm kaynakların planlama, yönetim ve takibi her yerden online olarak kolayca yapılabilmelidir.

Ananokta online randevu sisteminin gelişmiş özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde ortak ofis işletmeleri, toplantı odası kiralama firmaları veya iç kaynaklarını verimli yönetmek isteyen tüm kuruluşlar, ihtiyaçlarını kapsamlı çözümler ve uygun fiyatlar ile karşılamakta.

İster küçük bir firma ister birden çok yerde hizmet veren bir kurum olun, Ananokta ile tüm masa, toplantı odası ve benzeri kaynak rezervasyonlarınızı, eğitimlerinizi, etkinliklerinizi otomatik bir şekilde yönetin. Ananokta’nın sunduğu gerçek-zamanlı izlenebilirlik, ölçme ve değerlendirme olanakları sayesinde kaynaklarınızı etkin denetleyerek verimliliklerini ve müşteri memnuniyetini artırın.

Ananokta ile yalnızca siz değil, müşterileriniz de her yerden 7/24 online rezervasyon yaparak hesaplarını yönetebilir.

E-posta ve SMS ile desteklenen otomatik hatırlatmalar, randevu onay sistemi, akıllı iptal kuralları, otomatik çalışan yedek liste ile rezervasyon katılım ve doluluk oranlarınızı artırın, geç kalmaları azaltın.

Ananokta’daki gelişmiş online rezervasyon ve etkinlik yönetim programıyla birlikte işlerinizi yönetebileceğiniz harika araçlara da sahip olursunuz. Ücretsiz veya ücretli etkinliklerden alacak takibine, online ödeme almaktan kontörlü kullanıma, sponsorluk almaktan sosyal medya entegrasyonuna, Google Calendar veya iCal ile paylaşımdan müşterilerinizin ileti ve isteklerini takip etmeye kadar pek çok araç ve fazlası elinizin altında.

Sizi ve işinizi her yönüyle düşünen uygulamamız, güçlü ve kapsamlı özellikleri yanında kolay kullanımı ve hesaplı fiyatları ile eşsiz bir online randevu planlama ve yönetim programı sunmakta.

Covid-19 salgını ile birlikte daha da önem kazanan ortak ofis, çalışma masası, toplantı odası veya konferans salonu kiralama gibi ihtiyaçlarınızı Ananokta yazılımı ile kolayca planlayın. Siz de hemen Ananokta ailesine katılarak yeni müşteriler kazanın, giderlerinizi azaltın ve gelirlerinizi artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.