Profesyonel Koçluk Hizmetleri Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı

Yönetici Koçları, Kişisel Gelişim Koçları, Kariyer/Yaşam Koçları, Mentorlar, Profesyonel Koçluk Hizmetleri
Profesyonel Koçluk Hizmetleri Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı
Profesyonel Koçluk Hizmetleri Randevu Planlama ve Yönetim Yazılımı

Sürekli gelişen koçluk ve danışmanlık hizmet sektöründe zamanınızı iyi yönetebilmeniz, müşterilerinizle kurduğunuz iyi iletişim kadar önemlidir. Bu bakımdan pek çok alanda olduğu gibi, koçluk hizmeti verirken de organizasyon ve yönetim yeteneklerine ihtiyaç duyarsınız.

Ananokta online randevu etkinlik ve yönetim platformu, profesyonel koçluk ve danışmanlık sektöründeki kişi ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarını kapsamlı çözümleri ve uygun fiyatları ile karşılamakta.

İster tek başınıza ister profesyonel bir ekip ile hizmet verin, Ananokta online randevu yazılımı ile tüm randevularınızı, eğitimlerinizi, etkinlik ve kaynaklarınızı otomatik bir şekilde yönetin. Otomatik çalışan Yedek Liste, hatırlatma ve iptal kuralları ile randevu katılım ve doluluklarını artırın, geç kalmaları azaltın. Danışanlarınızın randevuya katılabilecek olduğundan randevu onay sistemi ile emin olun.

Yalnızca randevularınızı değil işinizi de her yerden ve kolaylıkla 7/24 online yönetme olanağına kavuşun. Atölye etkinliklerinizden alacak takibine, online ödeme almaktan sosyal medya entegrasyonuna, sponsorluk almaktan müşteri ileti ve isteklerini takip etmeye kadar pek çok araç ve fazlası elinizin altında.

Hatta platformdaki alanınızı web siteniz olarak da kullanarak giderlerinizi azaltın. Web sitesi masrafları ve yönetimiyle uğraşmaktan kurtulun. Seanslı hizmetlerinizi kontör ile ön ödemeli olarak sunun. Her zaman gerçek randevularınız olduğundan emin olun.

Ananokta ile müşterilerinize de online kolay randevu planlama olanağı sunun. Bırakın müşterileriniz de mobil, tablet veya bilgisayar gibi tüm cihaz tipleri ile randevularını online yönetsin.

Ananokta online randevu sistemi ile kazanımlarınız bu kadar da değil. Siz de bize katılarak platformumuzda buluşan farklı sektörlerdeki müşterilere ulaşın, işinizi geliştirin.

Sizi ve işinizi her yönüyle düşünen Ananokta online randevu programımızı kullanmaya başlayın, giderlerinizi azaltın, yeni müşteriler kazanın, gelirlerinizi artırın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.