Randevu ve müşteri notları

Müşterilerinizin, hastalarınızın randevu notlarını kolayca paylaşmalarını sağlayın. Dilerseniz siz de kolayca not ekleyin. Hiçbir detayı atlamayın.
Randevu ve müşteri notları
Randevu ve müşteri notları

Online randevu oluştururken müşterileriniz o randevu özelindeki notlarını, tercihlerini size randevu bilgisi ile birlikte ulaştırır. Böylece not almak ve zamanı gelince de aramakla uğraşmazsınız.

İsterseniz randevular için siz de notlar oluşturabilirsiniz. Tüm notlara dilediğiniz an her yerden ulaşabilirsiniz. Hem müşterinizin ilettiği hem kendi notlarınız her an gözünüzün önünde olduğundan hiçbir detayı atlamazsınız.

Ananokta online randevu sistemi ile basit randevu notlarından fazlasına sahip olursunuz. Yalnızca sizin erişiminize açık alanlar ile randevulardan bağımsız notlar alın. Böylece müşterilerinizi/hastalarınızı daha iyi tanıyarak onlara özel olduklarını hissettirin. Bu bilgiler ve isterseniz daha fazlasını üye/hasta kartına kaydederek ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca ulaşın.

Ananokta'nın sunduğu not yetenekleri bunlarla da sınırlı değil. İsterseniz randevularla ilgili kendiniz için iç notlar alın. Böylece tüm çalışanlarınızın detaylardan haberdar olmasını sağlayın.

Randevu sonrası değerlendirmelerinizi veya bir sonraki randevuya yönelik planlamanızı not düşün. Değerlendirmelerinizle birlikte dilerseniz raporları veya görüntüleri de kaydedin.

Hatta bu kayıtları müşterilerinize açmak ve onlarla online paylaşmak isterseniz Ananokta ile bunu da kolayca yapabilirsiniz (*). Böylece, hastalarınız örneğin geçmiş tetkik sonuçları, görüntüleme ve raporlarına sizi meşgul etmeden ulaşabilirler. Siz de Ananokta ailesine katılarak her detayı incelikle düşünülmüş bu alanlar ile işinizi çok daha etkin yönetin.

 

(*) Dosya paylaşımı uygun fiyatlı paketlerle sunulmaktadır.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.