Randevulu kuyruk yönetim sistemi

Randevu zamanı gelen müşterinin doğrudan içeri alınmadığı durumlarda, randevulu kuyruk yönetim sistemini tercih edebilirsiniz.
Randevulu kuyruk yönetim sistemi
Randevulu kuyruk yönetim sistemi

Sağlık sektörü, müşteri hizmetleri, bankacılık ve benzeri iş kollarında, randevu zamanı gelen müşteri doğrudan içeri alınamayabilir. Söz konusu iş yerlerinde, randevulu da olsa sırası gelen kişiyi içeri davet etmek için ek çözümler üretmeniz gerekebilir.

Bu tür durumlar için birisini görevlendirerek müşterinize/hastanıza seslenmek yerine Ananokta online randevu sisteminin daha şık ve kolay çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Ananokta’dan online randevusunu almış müşterileriniz iş yerinize geldiklerinde sıralarını konforlu salonlarınızdaki dijital ekranlarda kolaylıkla takip ederek içeri doğru zamanda geçebilirler. Böylece, hem çalışanlarınızı daha uygun işlerde değerlendirebilir, hem de müşterilerinize daha nezih ve konforlu bir ortam sunmuş olursunuz.

Siz de iş yerinizi ve randevularınızı tam ve etkin çözümler ile daha karlı yönetmek için Ananokta online randevu programını kullanın, işinize daha çok zaman ayırın, artan müşteri memnuniyetiyle birlikte daha çok kazanın.

Online randevu sistemimizi denemeye başlayarak Ananokta'nın ayrıcalıklı dünyasına siz de katılın!


Sitemizde arama yapmak için lütfen aranacak kelime veya kelime grubunu giriniz.